Pies Nie Chciał Opuścić Reklamówki ? Kiedy Rowerzysta Zajrzał Do Środka Jego Oczom Ukazało Się Coś Niewyobrażalnego

Pies Nie Chciał Opuścić Reklamówki ? Kiedy Rowerzysta Zajrzał Do Środka Jego Oczom Ukazało Się Coś Niewyobrażalnego

Ta historia, pomimo, że smutna, niesie ze sobą bardzo ważne przesłanie. Jeśli znacie ludzi, którzy nie wierzą, że zwierzęta są zdolne do wyższych uczuć – to historia udowadnia, że są w błędzie.


Wydarzenie, które opisujemy miało miejsce w Lincolnshire. Wszystko zaczęło się gdy Paul Skinner jadąc rowerem zauważył w rowie reklamówkę, w której coś się poruszało. Gdy zbliżył się do niej zdał sobie sprawę, że patrzy na psa. Zwierzę leżało na plastikowej reklamówce liżąc ją i wąchając. Pies wydawał się bardzo smutny. Paul podszedł więc jeszcze bliżej i odwinął reklamówkę. To co zobaczył w środku sprawiło, że pękło mu serce.

Wydarzenie, które opisujemy miało miejsce w Lincolnshire. Wszystko zaczęło się g
 

Reklamówka była pełna martwych szczeniaczków. Paul natychmiast skontaktował się z policją, organizacją pomagającą bezdomnym zwierzętom i weterynarzem.

Reklamówka była pełna martwych szczeniaczków. Paul natychmiast skontaktował się
 

Niestety na uratowanie szczeniąt było za późno. Weterynarz stwierdził, że maleństwa urodziły się tego samego dnia i prawdopodobnie wciąż żyły kiedy wraz z matką zostały wyrzucone do rowu. Suczka, którą nazwali Carly, nie chciała opuścić swoich młodych.

Niestety na uratowanie szczeniąt było za późno. Weterynarz stwierdził, że maleńs
 

Nie wiemy jakim trzeba być potworem, żeby zrobić coś tak okropnego. Na szczęście dzięki rowerzyście udało się uratować Carly i znalazła ona kochający dom. Koniecznie udostępnijcie ten artykuł i pomóżcie szczerzyć świadomość ludzi. Zwierzęta czują, kochają i zasługują na to, żeby je traktować z miłością i szacunkiem!


 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze