Smutny pies ze schroniska dowiedział się, że jedzie do nowego domu... razem ze swoim słoniem!

Smutny pies ze schroniska dowiedział się, że jedzie do nowego domu... razem ze swoim słoniem!

Smokey trafił do schroniska nie dlatego, że znudził się właścicielom, powodem nie był też brak miłości, ale zwykły brak możliwości... Właściciel psiaka stracił dom, nie stać go było na utrzymanie siebie, a co dopiero zwierzaka. Wielu z nas pewnie i tak nie oddałoby przyjaciela do schroniska, ale nie nam oceniać decyzje właściciela 5-letniego psiaka.Mężczyzna zostawił w schronisku ulubioną zabawkę psa, szarego słonia. Smokey nie rozstaje się z nią ani na chwilę, choć teraz nie musi się już bać i szukać ratunku w znajomym przedmiocie, który kojarzy mu się z domem.

 

Smokey spędził w schronisku kilka długich tygodni. Nie nadawał się do adopcji, ponieważ warczał i wykazywał agresywne zachowanie, co jest zrozumiałe - nagle znalazł się w nowej, stresującej sytuacji.Smokey spędził w schronisku kilka długich tygodni. Nie nadawał się do adopcji, p

Na szczęście wolontariusze znaleźli sposób na to, by Smokey poczuł się lepiej... Zabrali go do prowadzonej przez siebie specjalnej hodowli, gdzie pies socjalizuje się. 


 

Na szczęście wolontariusze znaleźli sposób na to, by Smokey poczuł się lepiej...

Wolontariusze z "I Have A Dream" szukają domu dla psiaka, ale nie naciskają. Jest duże prawdopodobieństwo, że Smokey znowu trafi do swojego pierwszego właściciela, ale ten najpierw musi uregulować swoją sytuację.


Co ciekawe, ludzie są zachwyceni zdjęciami psa i jego ulubionej maskotki. Dzięki temu organizacja zyskała więcej fanów i... pieniędzy. Obecnie pod ich opieką znajduje się aż 95 psów - wszystkie czekają na nowy dom!

Co ciekawe, ludzie są zachwyceni zdjęciami psa i jego ulubionej maskotki. Dzięki

Teraz nie tylko Smokey, ale i inne psy z organizacji mają powody do uśmiechu - są kochane i mają duże szanse na nowy dom.Teraz nie tylko Smokey, ale i inne psy z organizacji mają powody do uśmiechu - s

Źródło:Facebook


Warto podać to dalej!

 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze