Przeprowadzała się do swojego chłopaka, więc wyrzuciła wszystkie zbędne rzeczy... 3 dni później sąsiedzi zrobili to zdjęcie.

Przeprowadzała się do swojego chłopaka, więc wyrzuciła wszystkie zbędne rzeczy... 3 dni później sąsiedzi zrobili to zdjęcie.


Fawna to urocza sunia, która miała olbrzymiego pecha - trafiła do niewłaściwej osoby... Fawna była zagłodzona, jej pani kompletnie o nią nie dbała, a najgorsze dopiero miało nadejść. Młoda kobieta postanowiła przeprowadzić się z rodzinnego miasta do Teksasu, gdzie mieszkał jej nowy chłopak. Nie miała przy tym zamiaru przeprowadzać się z sunią - wyrzuciła ją na śmietnik, jakby to był śmieć...

 


  Fawna spędziła tam trzy dni. Na szczęście ktoś zawiadomił organizację "Humane Society of Westmoreland County". Weterynarz współpracujący z wolontariuszami, Megan Fritz, była zdumiona widząc tak wychudzonego psa! Dla wszystkich było jasne, że sunia nie schudła aż tak bardzo w ciągu trzech dni... Właścicielka głodziła ją przez dłuższy czas.

 

 

Weterynarz zauważyła, że Fawna miała wszczepiony chip, więc łatwo było zlokalizować jej właścicielkę. 

Weterynarz zauważyła, że Fawna miała wszczepiony chip, więc łatwo było zlokalizo
 

Była właścicielka suni została zatrzymana przez policję pod zarzutem znęcania się nad zwierzętami. Jej chłopak będzie musiał jeszcze trochę poczekać na jej przyjazd - kobieta najpierw musi zapłacić grzywnę w wysokości 600 dolarów i przejść testy psychologiczne. 

Weterynarz postanowiła zaopiekować się sunią, którą chce wyszkolić na psa pomagającego w terapiach terapeutycznych.

Była właścicielka suni została zatrzymana przez policję pod zarzutem znęcania si
 

Jeśli macie ochotę, zachęcamy Was do obejrzenia nagrania (po angielsku):Źródło: Facebook
 
Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze