Mówisz, że chcesz pomagać zwierzętom, ale nie masz warunków? Przeczytaj, co robi chłopiec z Filipin!

Mówisz, że chcesz pomagać zwierzętom, ale nie masz warunków? Przeczytaj, co robi chłopiec z Filipin!

W wielu krajach bezpańskie zwierzęta stanowią poważny problem, a władze nie bardzo wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Na szczęście i sami obywatele myślą o psach i kotach, ale już prawdziwym fenomenem jest... jedenastolatek otwierający schronisko dla zwierząt! Poznajcie wyjątkowego chłopca, Kena z Filipin.

 


 

Ken zaczął swoją "działalność społeczną", gdy miał zaledwie osiem lat. Podczas gdy jego koledzy wydawali kieszonkowe na zabawki i słodycze, on wolał je przeznaczyć na jedzenie dla bezpańskich psów, których w jego mieście nie brakuje.

Ken zaczął swoją
 

Największym marzeniem Kena było założenie własnego schroniska dla zwierząt, ale jego rodzina nie należy do najbogatszych. To wtedy kilka osób dowiedziało się o tym, co chłopiec robi dla zwierząt i postanowiło pomóc... Czytajcie dalej!

Największym marzeniem Kena było założenie własnego schroniska dla zwierząt,...

Dzięki ludziom dobrej woli, którzy postanowili dzielić się swoimi pieniędzmi z Kenem, chłopiec mógł założyć w garażu wymarzone schronisko, które nazwał "Happy Animals Club".

Dzięki ludziom dobrej woli, którzy postanowili dzielić się swoimi pieniędzmi...
 

Ken prowadzi swój mały ośrodek już od trzech lat! Nie tylko zabiera z ulicy bezpańskie zwierzęta, dba o nie i stara się doprowadzić je do jak najlepszej formy, ale i szuka im domu.

Ken prowadzi swój mały ośrodek już od trzech lat! Nie tylko zabiera z ulicy...
 

Ken pomaga każdemu zwierzęciu, nie tylko psom i kotom. Jego koledzy i koleżanki chętnie udzielają się jako wolontariusze w schronisku. 

To wspaniały przykład tego, że chcieć to móc!

Ken pomaga każdemu zwierzęciu, nie tylko psom i kotom. Jego koledzy i...

Źródło:FACEBOOK
 

Też podziwiacie tego chłopca? Udostępnijcie jego historię - im więcej osób dowie się o tej inicjatywie, tym większa szansa, że ktoś mu pomoże.


 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze