Ma 64 lata I wszyscy jej zazdroszczą. Jej twarz jest pozbawiona zmarszczek, a skóra emanuje pięknem? w końcu zdradziła swój sekret!

Ma 64 lata I wszyscy jej zazdroszczą. Jej twarz jest pozbawiona zmarszczek, a skóra emanuje pięknem? w końcu zdradziła swój sekret!

Wszyscy czasami stosujemy aspirynę lub przynajmniej trzymamy ją w naszych apteczkach. Zwykle ją bierzemy, aby pozbyć się silnego bólu głowy, gorączki lub objawów grypy i przeziębienia.

Aspiryna jest bardzo skutecznym środkiem przeciwbólowym. Inni z kolei używają jej przy chorobach serca, aby zapobiec tworzeniu się zakrzepów w krwi.

Eksperci twierdzą, że aspiryna jest tak pożyteczna i skuteczna na wiele dolegliwości dzięki swojemu podstawowemu składnikowi, jakim jest kwas acetylosalicylowy.

Istnieje wiele zastosowań aspiryny, jednakże czy wiedziałaś o tym, że świetnie nadaje się również, aby poprawić stan naszej skóry? Tak, to prawda! Zaręczamy, że będziesz zachwycona rezultatem.

Dziś zaprezentujemy Ci trzy niesamowite przepisy na maseczki na twarz, które przywrócą witalność Twojej skóry i pomogą pozbyć się zmarszczek. Wszystkie są bardzo łatwe w przygotowaniu. Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższymi instrukcjami. Oto one:

Domowa maseczka z cytryny i aspiryny

Składniki:

  • 3 aspiryny
  • 3 łyżki soku z cytryny

Przygotowanie:

To bardzo proste, po prostu pokrusz tabletki aspiryny, połącz je z sokiem z cytryny, dobrze wymieszaj, aż uzyskasz pastę. Następnie nałóż miksturę na twarz i pozostaw na 10 minut. Następnie zmyj zimną wodą.

Domowa maseczka z aspiryny, miodu i jogurtu.

Ta domowej roboty maseczka jest bardzo łatwa w przygotowaniu.

Składniki:

  • 5 aspiryn
  • 2 łyżki miodu
  • 1 łyżka jogurtu

Przygotowanie:

Umyj twarz zimną wodą. Następnie nasącz mały ręczniczek wodą i włóż do mikrofalówki na pół minuty. Nałóż ciepły ręcznik na twarz na 10 minut, aby otworzyć pory skóry, dzięki czemu skóra będzie lepiej absorbować składniki maseczki.

Następnie wysusz skórę i nałóż maseczkę. Pozostaw na pół godziny. Umyj twarz zimną wodą i nałóż krem nawilżający. Już po pierwszym zastosowaniu zobaczysz niesamowite rezultaty.

Maseczka z aspiryny i wody

Wystarczą Ci te składniki:

  • 3 aspiryny
  • 3 łyżki ciepłej wody

Przygotowanie:

Włóż aspiryny do wody i poczekaj, aż się rozpuszczą, a następnie przygotuj z nich pastę. Nałóż na twarz i pozostaw na 10 minut. Po tym czasie zmyj zimną wodą.

Źródło: lifesosimple.org

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze