Nazwano ją najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Zobacz, jak wygląda po 6 latach!

Nazwano ją najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Zobacz, jak wygląda po 6 latach!

W 2011 roku, młodziutka modelka, Thylane Blondeau została okrzyknięta „najpiękniejszą dziewczynką świata”.

Młoda Thylane już 6 lat temu brała udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Vouge, która wzbudziła spore kontrowersje w temacie wykorzystywania dzieci w tym zawodzie. Ludzie wskazywali, że taka praca może negatywnie wpływać na nie w przyszłości.

Wracając jednak do samej zainteresowanej. Oto jak wygląda i co robi teraz.

Thylane to córka francuskich celebrytów. Jej ojciec, Patrick Blondeau to znany piłkarz, a matka Weronika Loubry jest aktorką. Dziewczynka zaczęła stawiać pierwsze kroki w modelingu już w wieku 4 lat.

 

W 2005 roku brała udział w pokazie mody Jeana Paula Gaultiera. Jej niebieskie, przenikliwe oczy oraz fotogeniczna twarz od razu przykuły uwagę. Już wtedy wszyscy wiedzieli, że wyrośnie ona na piękną kobietę.

 

Wiele osób zaczęło jednak zastanawiać się, czy aby na pewno świat modelingu jest odpowiednim miejscem dla dziecka.

 

W niektórych krajach, istnieje prawo, które mówi, że modelki muszą mieć ukończone 16 lat, aby brać udział w pokazach mody. Dla wielu osób środowisko to jest zbyt nasiąknięte seksualnością i nie nadaje się dla dzieci.

 

Nie mówiąc nawet o stresie, który może mieć ogromny wpływ na psychikę młodych ludzi.

Kiedy dziewczynka rozpoczynała karierę, kontrowersji tego typu nie było dużo.

 

Wszystko zmieniło się za sprawą sesji zdjęciowej dla magazynu Vouge, w której uczestniczyła jako 10—latka.

Thylane Blondeau

Zdjęcia małej Thylane rozpętały wielką dyskusję, w której gro osób zarzucało, że mają one charakter seksualny. Większość osób zgodziło się z Emmą Grey, psychologiem, kiedy to powiedziała:

 

„Ten obraz jest przeciwieństwem tego, jak powinno wyglądać dziecko w naszym społeczeństwie; dziecko zostało wstawione do świata dorosłych tylko po to, aby zaspokajać ich potrzeby.”

 

W odpowiedzi, usłyszeliśmy od matki młodej modelki:

„Przyznaję, że sama byłam zaskoczona podczas sesji zdjęciowej. Ale pozwólcie mi sprecyzować: jedyną rzeczą, która mnie zszokowała było to, że nosiła naszyjnik wart 3 miliony euro!”

 

Z racji wieku, dziewczynka nie mogła wypowiedzieć się na temat kontrowersji, które nieświadomie wywołała. Wraz z wiekiem stała się jeszcze bardziej popularna. Ma wielu fanów na Instagramie.

 

Kiedy tylko skończyła 14 lat, została wpisana do księgi IMG Models (Międzynarodowej Agencji Modelek).

„Ulubioną częścią mojej pracy jest pozowanie dla nowych fotografów oraz wizażystek. Kocham również przymierzać nowe ubrania!” – powiedziała w wywiadzie dla Teen Vogue w 2015 roku.

 

Nastolatka nie skupia się jedynie na byciu modelką. Marzy jej się kariera aktorska. Udało jej się już nawet wystąpić w filmie „Bella i Sebastian 2”.

W jednym z wywiadów zapytano ją jak to jest zostać modelką w tak młodym wieku. A oto jej odpowiedź:

„Kate Moss rozpoczęła karierę modelki w wieku 15 lat i to było jakiś czas temu. Tak więc nie jestem zbyt młoda. Jeśli masz dobrą agencję i ludzi, którzy  o Ciebie dbają… to doskonały wiek.”

 

W 2016 roku Thylane wzięła udział w Paris Fashion Week, gdzie jeden z dziennikarzy zapytał ją o to co chce robić dalej. Dziewczyna odpowiedziała:

„Chcę wrócić do domu, odpocząć i wrócić do szkoły.”

Mimo iż nadal jest młoda, Thylane zdecydowanie wie czego chce i co jest w życiu ważne.

 

Piękna i utalentowana modelka może osiągnąć wiele. Trzymamy kciuki za rozwój jej kariery!

Źródło: instagram.com

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze