Jeśli znajdziesz taki przedmiot w publicznej toalecie, natychmiast wyjdź I zadzwoń na policję!

Jeśli znajdziesz taki przedmiot w publicznej toalecie, natychmiast wyjdź I zadzwoń na policję!

Rozwój technologiczny przyspiesza z każdym rokiem i dziś dysponujemy już urządzeniami, o których jeszcze 10 lat temu nikomu się śniło.

Niestety, nie wszystkie nowoczesne gadżety są wykorzystywane w dobrym celu. Niektóre zostały zaprojektowane specjalnie po to, by łamać prawo i wyrządzać innym krzywdę.

Jednym z takich urządzeń jest kamera do szpiegowania wbudowana w wieszak na ścianę. Jej przeznaczeniem jest podglądanie i nagrywanie ludzi w łazienkach, toaletach, pokojach hotelowych i szatniach. Wiele osób, a w szczególności kobiet, zostało w ten sposób nagranych w sytuacjach niezwykle intymnych.

Najgorsze jest to, że tego rodzaju kamery są bardzo łatwo dostępne. Nabyć może je każdy, łącznie z przestępcami. Dlatego bacznie przyglądajcie się wszelkim z pozoru niewinnie wyglądającym haczykom i wieszakom, bo może się okazać, że właśnie jesteście obserwowani i nagrywani. Zobaczcie na co zwracać szczególną uwagę!

Ten wieszak na ubrania wygląda zupełnie zwyczajnie, ale ma charakterystyczną cechę – dwa haczyki, a nad nimi mały otwór. To nie jest typowy wygląd większości haczyków.

111-1Brick House Security

Taka kamera jest bardzo prosta w montażu i zapewne mało kto zwróci na nią uwagę. Dlatego, jeśli zauważysz ją w miejscu publicznym, koniecznie od razu zadzwoń na policję.

111-2Etech

Kamera może być uruchamiana manualnie lub automatycznie, po wykryciu ruchu w pomieszczeniu.

111-3
 

Kto by pomyślał, że w tym niepozornym haczyku znajduje się kamera, która może nagrać aż 120-minutowy film.

111-4

W zestawie z kamerą jest też kabel i ładowarka

111-5

Koniecznie przekaż ten artykuł dalej, niech każdy się dowie o tych urządzeniach!
 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze