W Familiadzie padło pytanie o mleko. Tej odpowiedzi nie spodziewał się nawet Karol Strasburger

W  Familiadzie padło pytanie o mleko. Tej odpowiedzi nie spodziewał się nawet Karol Strasburger

Pomyłki i zabawne wpadki osób biorących udział w "Familiadzie" już od pierwszego odcinka dostarczały telewidzom mnóstwo rozrywki. W serwisie YouTube pełno jest kompilacji z najśmieszniejszych odpowiedzi na wydawałoby się proste pytania. Jednak tym razem odpowiedź uczestniczki była nie tyle nietrafiona, co komentarz prowadzącego na jej temat.

Na nurtującą kwestię zadaną wcześniej ankietowanym odpowiadali ustawieni naprzeciwko siebie Joanna i Konrad. Gdy Karol Strasburger tylko skończył czytać pytanie: "Co robi się z mleka?", pierwsza zgłosiła się dziewczyna. Widownia się uciszyła, wyczekując w napięciu odpowiedzi, po czym studio wypełniło się chichotem. Joanna wypaliła bowiem "płatki śniadaniowe".

Strasburger nie krył zażenowania połączonego ze śmiechem. Nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał.

Brawo. To jest ładna odpowiedź. Myślę, że będziesz z tego znana - skomentował odpowiedź zawodniczki w programie.

Teraz film z wypowiedzią Joanny robi furorę w internecie. Fragment z niechlubnym występem od emisji odcinka obejrzano już prawie trzysta tysięcy razy, co sprawiło, że wideo stało się jednym z najpopularniejszych materiałów oglądanych w serwisie YouTube.com ostatnich dni.

Przeciwnikowi dziewczyny z niedzielnego teleturnieju, czyli Konradowi z drużyny "Wnuków", poszło nieco lepiej. Na pytanie "Co robi się z mleka" odpowiedział po prostu "kefir".


Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze