Nigdy nie zgadniesz, co kształt piersi może powiedzieć o twojej osobowości!

Nigdy nie zgadniesz, co kształt piersi może powiedzieć o twojej osobowości!

W Internecie pełno jest artykułów, w których mowa o tym co o Twoim charakterze mówią kształt brwi, kolor oczu czy wielkość nosa. Jak się okazuje o osobowości sporo może nam też powiedzieć kształt piersi.

Poniżej widoczne jest 12 rysunków, które przedstawiają różne kształty biustu. Wystarczy odnaleźć swój i przejść do odpowiedniego opisu. Zobacz co kształt Twoich piersi mówi o tobie!

piersi

#1 Intelektualistka

Nie przeraża Cię żadne wyzwanie, które ma sprawdzić twój poziom inteligencji. Cenisz sobie spokój i komfort. Nigdy nie okazujesz innym oznak słabości. Chcesz uchodzić za silną i zrównoważoną kobietę, która zawsze sobie ze wszystkim radzi. Ukrywasz uczucia i cenisz sobie samotność.

#2 Liderka

Nigdy nie prosisz o pomoc. Cenisz sobie logiczne myślenie oraz niezależność. Dlatego też Twoje decyzje są przemyślane. Posiadasz sporo samokontroli. Uwielbiasz panować nad sytuacją. Chociaż z pozoru możesz wydawać się oziębła, w głębi jesteś bardzo delikatna. Panie, których piersi wyglądają jak te mogą pochwalić się dużymi sukcesami w karierze zawodowej, gdyż są urodzonymi liderkami. Sfera zawodowa życia jest dla Ciebie bardzo ważna.

#3 Poszukiwaczka przygód

Jesteś bardzo nowoczesną kobietą. Nie boisz się wyzwań i przygód. Masz umiejętność zamieniania zwykłych rzeczy i sytuacji w coś niezwykłego. Jesteś bardzo impulsywna, dlatego każdy dzień jest dla Ciebie nową przygodą. Podejmując decyzję masz zazwyczaj jakiś ukryty cel. Potrafisz szokować swoim zachowaniem.

#4 Wieczna optymistka

Niemalże w każdej sytuacji dostrzegasz jakieś pozytywy. Nawet jeśli jesteś czymś zmartwiona, starasz się tego nie okazywać, a na Twojej twarzy widnieje szeroki uśmiech. Łatwo nawiązujesz znajomości. Pomagasz innym i jesteś dla nich ogromnym wsparciem kiedy tylko tego potrzebują. Masz duszę marzycielki, która jest inteligentna i pracowita. Mimo iż wszyscy uważają Cię za zabawną i wyluzowaną, w głębi serca jednak jesteś nieśmiała.

#5 Wojowniczka

Jesteś odważna. Najtrudniejsze zadania i decyzje, z którymi inni mieliby problem, Ty traktujesz jak przygodę i rozwiązujesz je z wielkim zapałem. Walczysz o swoje, często zapominając o skrupułach. Masz wielki wpływ na swoje otoczenie i przyciągasz uwagę. Inni widzą w Tobie atrakcyjną i imponującą osobowość. Zazwyczaj decyzje podejmujesz szybko i łatwo wyprowadzić Cię z równowagi.

#6 Pomocna i tajemnicza

Jesteś miła, pomocna i opiekuńcza wobec innych osób. Pomożesz każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Jesteś świetną słuchaczką, u której sekrety są bezpieczne. Twoi bliscy wiedzą, że mogą ci ufać. Z drugiej strony, sama jesteś tajemnicza i nie lubisz zdradzać za wiele o sobie. Świetnie łączysz ze sobą zupełnie różne sfery osobowości. Ludzie uwielbiają spędzać z Tobą czas i wiedzą, że mogą być sobą w Twoim towarzystwie.

#7 Poważna i mądra

Cenisz sobie mądrość. Lubisz stale zwiększać swoją wiedzę. Uwielbiasz książki. Jesteś bardzo poważną osobą. Życie jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko dobrą zabawą. Ma ono głębszy cel, dlatego też nienawidzisz marnować czasu. Chociaż jesteś dobrą koleżanką, uważasz że Twoje sprawy są najważniejsze.

#8 Kreatywna

Świetnie odnajdujesz się we wszelkich kreatywnych projektach, gdzie możesz pokazać to, kim tak naprawdę jesteś. Lubisz działać po swojemu i tworzyć nowe, własne rzeczy. Masz mnóstwo pomysłów i planów, ale często jesteś zbyt melancholijna. Ludzie lubią Twój urok, świeżość oraz oryginalność. Nie dziwi więc, że Cię uwielbiają.

#9 Sprawiedliwa

Starasz się za wszelką cenę unikać konfliktów i niepotrzebnych starć. Wolisz dopasować się do sytuacji i zgadzasz się ze zdaniem większości. Chociaż z pozoru jesteś nieśmiałą osobą, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego kim jesteś i czego oczekujesz od życia. Wierzysz w siebie i dobrze spisujesz się w roli sprawiedliwego sędziego. Nic dziwnego, że wiele osób prosi Cię o porady.

#10 Charyzmatyczna

Uwielbiasz marzyć i fantazjować na temat innych światów i rzeczywistości. Jesteś bardzo charyzmatyczna oraz często się uśmiechasz. Jesteś towarzyska. Inni widzą w Tobie wyjątkową osobę, która potrafi rozbawić każdego.

#11 Wulkan energii

Gdziekolwiek byś nie była, masz ogromny wpływ na innych. Przyzwyczaiłaś się już do tego, że zawsze znajdujesz się w centrum uwagi i nauczyłaś się to wykorzystywać. Równocześnie nienawidzisz utartych schematów i rutyny. Wolisz unikać osób, które w życiu nie kierują się sercem. Twoje motto to: „miłość to wszystko czego potrzebujemy”.

#12 Tajemnicza zagadka

Jesteś odpowiedzialną i niezawodną osobą. Ludzie pokładają w Tobie swoje nadzieje i nie obawiają się powierzyć ci ważnego zadania. Wiedzą, że wykonasz je dokładnie tak jak to zaplanowali. Osoby z Twojego otoczenia, często Ci się zwierzają. Ty robisz odwrotnie, wolisz zachować niektóre sprawy wyłącznie dla siebie.

Źródło: cuisineandhealth.com

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze