Pamiętasz chłopca, który palił 40 papierosów dziennie? Zobacz jak wygląda teraz!

Pamiętasz chłopca, który palił 40 papierosów dziennie? Zobacz jak wygląda teraz!

Wszyscy byli w szoku, kiedy poznali historię dwuletniego Ardi Rizala, który palił 40 papierosów dziennie. Ta wiadomość obiegła cały świat.

Nie mamy zamiaru mówić o szkodliwości palenia. Wszyscy widzieliśmy masę reklam pokazujących negatywny wpływ papierosów na dzieci będące biernymi palaczami. Nic więc dziwnego, że kiedy świat obiegła historia dwuletniego Ardi Rizala, każdy był w szoku. Chłopiec wypalał dziennie dwie paczki papierosów.

chlopiec1

Mieszkający w Indonezji Ardi, wypuszczał dym papierosowy, siedząc na swoim trójkołowym rowerku. Te zdjęcia udostępniane były w mediach zarówno tradycyjnych, jak i elektronicznych, wszędzie na świecie. Historia odbiła się tak szerokim echem, że indonezyjski rząd został poproszony o zajęcie stanowiska w sprawie.

chlopiec2

Dla chłopca zorganizowano specjalną terapię, aby pomóc mu rzucić palenie. Udało się. Chłopak wyszedł z uzależnienia, ale niestety zamienił je na inny nałóg. Zaczął bardzo dużo jeść, co doprowadziło do niebezpiecznej nadwagi.

chlopiec3

W końcu jednak, chłopak wygrał z uzależnieniem, kiedy odwiedził dietetyka. Ten nauczył go odpowiednio jeść. Dzisiaj Ardi wygląda i czuje się znacznie lepiej.

chlopiec4

Wyraźnie widać, że chłopak jest w lepszej kondycji. Już nie pali papierosów i dobrze się odżywia. Świat odetchnął z ulgą, że chłopiec wygrał ze swoim ciężkim uzależnieniem.

A oto film, który wywołał całą dyskusję:

Źródło: youtube.com

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze