Szef w przebraniu wszedł do jednej ze swoich kawiarni. To, co usłyszał od pracownicy, kompletnie zmieniło jego plany

 Szef w przebraniu wszedł do jednej ze swoich kawiarni. To, co usłyszał od pracownicy, kompletnie zmieniło jego plany

Matka dwójki dzieci, Deanna, pracuje w kawiarni The Coffee Bean and Tea Leaf. Życie jej nie oszczędza, ale dzięki pracy może zapewnić dzieciom godne życie.

Pewnego dnia Deanna została poproszona o przeszkolenie nowego pracownika i wówczas wszystko się zmieniło.  Kobieta nie miała pojęcia że tym pracownikiem jest nikt inny, jak sam kierownik generalny sieci kawiarni biorący udział w programie „Szef jak Szpieg”. Przebrany za nowego pracownika, chciał zobaczyć w jaki sposób funkcjonują na co dzień poszczególne oddziały jego firmy, jak zachowują się pracownicy oraz jaka panuje tam atmosfera.

szef1Źródło: cbs.com

John Fuller, podszywając się pod nowego pracownika, rozpoczął pierwszy dzień w pracy. Deanna została oddelegowana, aby go przeszkolić. John starał się być jak najgorszym pracownikiem, aby sprowokować kobietę. Ta była jednak bardzo cierpliwa i starała się pomóc mężczyźnie najlepiej, jak tylko potrafiła. Okazała się świetnym pracownikiem. Była spokojna, ciepła, pomocna, cierpliwa i uśmiechnięta.

Para przepracowała wspólnie kilka godzin i wówczas Deanna wyznała mężczyźnie, że jest samotną matką dwójki dzieci i ledwo wiąże koniec z końcem. Na domiar złego niedawno zmarł jej ojciec, który pomagał jej płacić rachunki. Jakby tego było mało, kobieta niedawno się dowiedziała, że ma raka wątroby.

szef2Źródło: cbs.com

Gdy kierownik usłyszał poruszającą historię kobiety, porzucił przebranie i powiedział kim naprawdę jest. Poruszony jej odwagą i zaangażowaniem, John zaoferował kobiecie 20,000 dolarów, aby mogła wyjść ze swoich problemów finansowych, oraz kolejne 40,000 na studia dla jej dzieci.

szef3Źródło: cbs.com

Ten mężczyzna, to wspaniały przykład pracodawcy, któremu zależy na pracownikach. Wszyscy powinni z niego brać przykład.

 

Chcesz więcej ciekawych artykułów? Polub nasz fanpage!

Komentarze